MENTÁLNÍ TECHNIKY

Jednodenní seminář je zaměřen na techniky jako vizualizace, mentální práce, práce se záměrem, automatická kresba....viz text níže. Vyzkoušíme si naše možnosti, zapojíme fantazii a naučíme se některé techniky, jak se naladit na vlny Alfa.

Mentální léčba je technika umožňující zásahy do zdraví a psychiky za použití myšlenek jako nositele energie. Provádí se v hladině Alfa (lehký trans). Předpokladem je schopnost představivosti (vizualizace, vnitřní zrak) a bohatá ničím neblokovaná fantazie. Využívá hladiny Alfa vln k přenosu myšlenek jako nositele energie na dálku. Stejným způsobem se provádí i mentální diagnóza, kdy se mentálně napojíme na klienta a pomocí vizualizace stanovíme diagnozu, která může vypadat někdy hodně zvláštně a teprve když se dá do souvislostí, začne dávat smysl.

Alfa je mozková vlna zachytitelná na EEG jako malé elektrické napětí v našem mozku. Kreativní lidé produkují hodně Alfa vln, též děti se pohybují často v hladině  Alfa (např. při hře) i proto jsou tak ovlivnitelné, protože v této hladině se dá přeprogramovávat. 

Je pro mne trochu obtížné dobře popsat, jak se mentálními technikami pracuje, protože pokaždé je to trochu jiné a nedá se touto technikou pracovat na povel. U mě se spíše samovolně spouští, pokud něco řeším. Zřejmě jsem tuto techniku dostala jako velký dar Univerza, nicméně s ní mám velmi dobré zkušenosti a pracuji s ní velmi ráda neb moje fantazie je bezbřehá.

 

Cena semináře 2000,- Kč

                                   

Obrázek zdroj : internet

Vyhledávání

Kontakt

Věra Kloučková Kršovka 470
Smiřice
503 03
731238408

č.ú. 1022152827 / 6100