POSELSTVÍ 2

Obdržela jsem opět nějaká moudra, tak se s Vámi o ně podělím, myslím, že i Vám se budou hodit.

*  Věřím sama sobě a tudíž mi věří i ostatní.

*  Sama o sobě nepochybuji , nepochybuje o mě ani mé okolí.

*  Jak jistá jsem si sama sebou, tak jistá jsou má rozhodnutí.

 

9.12. 2011 jsem prožila něco opravdu zvláštního, kdy jsem cítila jakousi proměnu mých buněk, do kterých vstoupila Láska, Světlo a Radost. Začala jsem té úžasné směsi říkat LSR. Naplnila celou mou bytost a toto moje nové já mluvilo na mne mými ústy.

*  Přijímám Lásku, Světlo a Radost do každé buňky svého těla, přijímám tuto změnu.

*  Mé světlo se spojuje se světlem Vesmíru . Jsme jedno.

*  Každá má buňka je tvořena Láskou, Světlem a Radostí.

*  Znovuobjevení mé podstaty v přetransformované podobě je klíčem k mé cestě, dává smysl mému bytí.

*  Mé tělo se propojuje s duchem , což je klíčem k setrvání v přítomném okamžiku a osvobození se od minulosti a budoucnosti.

*  Mystická smrt (?) nastala transformací mé podstaty, přeměnou mých buněk na buňky obsahující Lásku,Světlo a Radost, které jsou nyní obsahem celého mého bytí a propojují mé světlo se světlem Vesmíru.

Pochopila jsem, že "duchovní teorie" končí a začíná vědomá práce s tělem, která mne bude držet v přítomném okamžiku a že začínám mít práci s energií takzvaně pod kůží. Že jsem poskočila na své cestě  k první velké zastávce , kde mi snad bude zjeveno,  proč jsem tady a jaký je můj pravý úkol v rámci celku. Možná vám to připadá vše přehnané a příliš intimní, ale píšu jen co cítím. Mám potřebu to sdělit, aby i ostatní rozuměli tomu, co se nyní děje a třeba se i podělili o své zážitky, abych tomu rozuměla více i já. Jsme přeci propojeni :)