PODZIMNÍ ENERGIE 2013

Pokud máte pocit, že letošní podzim je trochu psychicky i fyzicky náročný i přes skutečnost, že nám počasí dlouho dopřávalo, tak s tím souhlasím. Jenom doufám, že nebude tolik náročný jako ten loňský. Troufám si tvrdit, že lidičky, kteří pracují s energiemi a pracují na sobě, pociťují různé fyizcké projevy na těle, jako je bušení srdce, motání hlavy až závrať, nesoustředěnost, únava a také emocionální projevy. Ty jsou škálou různých nepříjemných pocitů marnosti, které můžou vést až k pocitům beznaděje a deprese. To v případě, kdy se skrze Vás protočí cizí energie, které ale v sobě obsahují Vámi nezpracovaná témata. To pak s jedním pořádně zamává, ale pozitivní na tom je a to mějte na paměti, že : 

1) je to kolektivní  ( cítí to většina lidí, která vědomě pracuje s energií, ale i citliví jedinci )

2) je to rychlé, pár hodin nanejvýš pár dní (ale pěkně nepříjemné)

3) nemá to s Vámi nic společného, jde o cizí energie, které se Vámi jakožto energetickým kanálem proženou, protože na nějaké úrovni rezonují s Vašimi nezpracovanými tématy, udělají bububu a zase zmizí

Tyto energie budeme prý pociťovat zhruba do února, stejně jako vloni, tak mějte s Vesmírem i sami se sebou strpení :) čas nám ubíhá jako splašený a toto je snad jediná věc, kdy nám to nemusí tolik vadit :))

Pokud to někdo cítí jinak a má k tomu co říct, dejte mi vědět, zde samozřejmě uvádím svůj pohled, své vnímání, své reakce, jinak to ani nejde :-)