KAMÍNKOVÉ KOUZLO atd.

 

Kamínkové kouzlo

Když něco opravdu nejde, je potřeba velké razance nebo si prostě nevím rady, použiji své kamínkové kouzlo. Ze svých kamínků, kterých mám opravdu hodně ze všech možných míst, která jsem navštívila nebo která navštívil někdo jiný a kamínky mi daroval, vytvořím kruh. Nejčastěji však používám polodrahokamy. Poskládám kamínky do magického kruhu, doprostřed dám velký krystal křišťálu (dar od mé milované sestry) nebo ametystovou drůzu (dar od mého milovaného manžela). Řídím se zásadně intuicí, situací, dělám prostě to, co mne právě napadá. Do středu pod křišťál vložím papírek se jménem nebo přáním, problémem, který chci vyřešit apod. Vložím záměr, požádám o pomoc a odevzdám to Vyšší moci. Křišťál před tím třeba ještě nabiji pomocí Reiki, někdy vložím některé ze symbolů o kterých si zrovna myslím, že by mohly pomoci. Další variantou je dát do středu kruhu svíčku nebo více svíček okolo křišťálu – to když žádám o ochranu a léčení, čištění apod. Na svíčku třeba ze spodu napíšu fixem jméno nebo problém - cokoliv je třeba. Opět vložím záměr, požádám o pomoc a nechám svíčky dohořet (u čajovek cca 4 hod).

   Řešila jsem tak např. stav v mé vlastní rodině, která ač jinak funguje bezvadně měla období, kdy jsme se nemohli mezi sebou domluvit a bylo u nás takové dusno, že mi z toho v bytě umřely všechny kytky, kterým se u nás jinak báječně daří. Taky když potřebuju posílat Reiki a zrovna nemůžu nebo je potřeba hodně a často, tak požádám reiki nabitý křišťál v kamínkovém kruhu a on pracuje za mne. Říkám tomu kamínkové kouzlo a myslím, že báječně funguje -mám s tím velmi dobré zkušenosti .

 

 

 

Používání kamínků při celkové terapii Reiki

Při celkové terapii Reiki někdy využívám pomoci kamínků. Do levé ruky vložím klientovi růženín, do pravé křišťál někdy ještě do nohou malachit a nad hlavu velký křišťál nebo ametyst. Požádám je o pomoc a spolupráci při terapii. Klientovi je většinou příjemné držet v dlani kamínek. Nedělám to tak pořád, ale dost často. Kamínky mám, vím jak jsou mocné, tak proč nevyužít jejich pomoci. Potom se jim samozřejmě odvděčím tím, že je očistím ve vodě a dám nabít ven na vzduch a sluníčko.

 

 

Hra s energií Reiki

Při některých pozicích při terapii Reiki používám posílání energie skrze klientovo tělo z dlaně do dlaně. Např. při pozici kdy klienta držím za boky posílám si energii skrze jeho tělo z ruky do ruky ve vlnkách, spirálkách, cikcak apod. Tak trochu si hraju. Nebo když držím páteř jedna ruka nahoře na krční páteři druhá na bedrech – posílám energii po páteři skrze páteřní kanál nebo jí páteř obtáčím a „ prošívám “ mezi jednotlivými obratli z ruky nahoře do ruky dole a zase zpět. Klienti to hodnotí jako příjemné a pro mne je to trochu zpestření při celkové terapii, která je dost dlouhá (většinou mne celkové Reiki trvá kolem 1,5 hod  i s diagnostikou, čištěním čaker a uhlazením aury, záleží na klientovi).

 

 

 

Koupelnové kouzlo

Tohle kouzlo mám moc ráda, protože je příjemné. Do vany si dám například mořskou sůl (obyčejnou) někdy obarvenou a ovoněnou bylinkami (lze běžně koupit) nebo čerstvé bylinky (levanduli ze zahrádky), kytičky (kopretiny, sedmikrásky, pampelišky - co je právě dostupné) používám i své kamínky, které jednoduše dám na dno vany a požádám je o spolupráci. A pěkně se v tom vyráchám a užívám si koupel. Při tom samozřejmě „ čaruju “. Smývám ze sebe všechny strachy, nejistoty, negace, lepkavé nánosy okolí. Nakonec jakoby sloupnu ze sebe celou kůži (alespoň jednu vrstvu) a vše co nechci nebo nepotřebuji nechám odtéct do odpadu (samozřejmě bez kamínků a kytek). Když se mi podaří u toho všeho ještě zpívat, nejlépe ódy na sebe sama, jak jsem báječná a úžasná je to koupel k nezaplacení.

 

Svlékání z kůže

S tím svlékáním z kůže mám více zážitků než jen z koupelnového kouzla. Jednou jsem měla sen, že se svlékám z kůže jako z kombinézy. Pod ní jsem byla zase o stupínek lepší nebo snad jiná… Myslím, že jak postupuju na své cestě po spirále nahoru, občas se prostě zbavím své staré kůže (svého starého já), protože už mi je malá nebo naopak vytahaná, je opotřebovaná zkrátka už nevyhovuje. Pod ní jsem jemnější, čistší, nová. Možná je to jen pozůstatek z jednoho mého minulého života, kdy jsem byla ještěr, drak nebo něco takového. V jednom svém snu jsem také cítila vůni své vlastní kůže, svého těla. Byl to moc příjemný a opravdu magický zážitek. Ale mé sny to je na samostatnou kapitolu.

 

 

Není nad to znát svého anděla

Někdo z Vás má možná duchovního průvodce, rádce, někdo dostal už i nové jméno. Já mám svého starého, dobrého anděla strážného. Vím jak se jmenuje, vím jak vypadá (mimochodem vůbec není starý, je mladý a krásný na anděla až skoro hříšně ). Moc toho spolu nenamluvíme, ale když je mi ouvej schoulím se do klubíčka v jeho náruči a on mne konejší a laská. Samozřejmě ho žádám o svou ochranu a pomoc. Má se mnou myslím dost práce, rozhodně se nenudí. Jednou jsem ho poslala na pomoc i někomu jinému. Šlo o dvoudenní holčičku, která ještě nevěděla jestli tady s námi na tohle světě zůstane. (Hned po narození bojovala se zánětem mozkových blan). Její andílek byl ještě malý a nezkušený, moc se snažil a ten můj mu přispěchal na pomoc. Zvládli jsme to všichni společnými silami a holčička dnes dělá radost svým rodičům. S touto situací mám také spojený sen, bohužel byl plný fyzické bolesti, která mne probudila ze spánku. Zase jsem u těch snů – budu muset jednu kapitolu věnovat jenom jim.