ENERGIE PODZIMU 2012

Možná, že někteří z vás, už od léta cítíte, že je "něco divného ve vzduchu" . Někdo víc, někdo míň, to podle toho, jaké máte vibrace a jak hodně jste zatížené negativní energií nejen uvnitř sebe, ale i ve svém okolí. Čas se jakoby zrychluje, nestíháte to, co dříve normálně ano, zdá se vám, že týden má jen dva dny. Některé věci prostě jen tak vyšumí v prostoru a čase, Něco prožíváte opakovaně v časových smyčkách. V noci špatně spíte, budíte se, přes den jste podráždění, emoce lítají nahoru dolu, vaše krátkodobá paměť se zhoršuje, jste více citliví na hluk, jídlo a spousty dalších maličkostí, máte závratě či bolesti různě po těle. Do ničeho se vám nechce, máte deprese, nemůžete se domluvit s lidmi, se kterými jinak komunikujete bez problémů. Dokonce můžete prožívat překvapivé změny ve vašem životě, ať už pozitivní, nebo negativní. Jste chvílemi mimo sebe, v jiné realitě, duchem nepřítomni. Máte pocit, že se celý svět zbláznil a nemá logiku. Je to celkem nepříjemné.

Vše se děje pro to, že na Zemi putují nové energie, na které nejsme zvyklí a naše tělo i naše duše se s nimi musí vyrovnat. Musíme se transformovat, překrystalizovat, či jak to vše odborníci nazývají (používám zjednodušený výklad, vše je samozřejmě složitější a můžete si to najít v odborných diskuzích na netu).Navíc se k tomu přidávají hodně silné úplňky i novoluní, silné erupce na Slunci a další a další vesmírné vlivy, které posílají silné energie směr Země.

Emocemi a bolestmi v těle se uvolňují staré energie, staré bloky, nemá to moc co společného s tímto životem, spíš s těmi minulými, možná i budoucími. To, co se vám děje, je stará energie, která se vlivem nových vibrací uvolňuje a je to sakra nepříjemné. Nedá se s tím ani nic moc dělat, jen se snažit nechat to proběhnout, nepoddávat se tomu, jen to pozorovat, snažit se udržet pozornost v přítomnosti a ve svém středu. Ti z Vás, kteří pracují s nějakým energetickým systémem, mohou tento použít ke zmírnění nepříjemných příznaků. Mě se osvědčilo, nechat vždy tyto návaly emocí pročistit např. přes Reiki, za pomoci symbolů apod. uvědomit si, že se "jen" něco uvolňuje a nesouvisí to s přítomností (i když to tak vypadá), moc to neřešit, jenom čistit. Najít pocit, kdy nám je fajn (u mě funguje, když si vyvolám pocity při kreslení) a snažit se ho navodit, však vy si už poradíte:-)


Protože já sama tyto " transformační příznaky" celkem intenzivně prožívám, napadlo mne, že vám o tom napíšu, abych vás uklidnila, tak jako jsem se uklidnila já, když jsem dostala tyto informace. Všechny tyto podivné příznaky by se měly zmírnit s přelomem roku. V odborné literatuře se píše " ustanou po té ,co definitivně zakotvíme ve vyšší realitě"  (přecházíme ze 3D reality do 4-5D reality).

Koho to zaujalo a našel se v tom, co tady píšu, může si naklikat do vyhledávače- transformace, transformační příznaky, přechod 2012, či něco podobného. Koho se to netýká a je v pohodě, klidu a vysmátý, může si zaťukat na čelo a pomyslet si své, zřejmě zůstává ve 3D realitě.

Jejda :-( možná jsem v závěru , některé z vás uvedla v omyl, že zůstat ve 3D je špatně. Ne, ne, ne - je to taky dobře, ať už zůstaneme kdekoliv, vždy jsme tam správně neboť :

Vesmír se svým smyslem pro rovnováhu každému servíruje, jen to, co je schopen zvládnout a na co je připraven. To proto, abychom pochopili, poučili se a mohli jít dál.

Zdravím a přeji vám mnoho lásky, pokory a síly.

Vaše Víla

PS. Děkuji tímto svým dvěma milým přítelkyním, za poskytnuté informace a za vzájemnou podporu a Vesmíru děkuji za to, že nás svedl dohromady :-)