28.10.2011

Dostala jsem mnoho upozornění a mnoho textů týkajících se tohoto datumu. Zpočátku jsem tomu nepřikládala příliš velký význam, ale rozeslala jsem obdržené texty svým přátelům ať každý s tím učiní jak uzná za vhodné. Myslím, že mnozí z nás cítili , že se "něco děje" už od konce léta. Různé zdravotní potíže, překvapující a dost zásadní události, rozpady vztahů a rozřešení do této doby neřešitelných záležitostí. Každý z nás to pociťoval jinak. Stačilo si též pustit zpravodajství a jeden se nestačil divit. Hroucení a přeskupování nefungujících systémů, ať už jde o globální, kontinentální, státní, společenské či rodinné. V té hromadě zpráv mi vždy vlétla do uší i zpráva, která potěšila. Taková, která mě nenechala na pochybách, že se opravdu něco děje a že lidé začínají myslet jinak, říkat pravdu bez obalu a vnímat věci, ke kterým byli dříve hluší a slepí.

V jednom z textů který mi přišel (citace Dr.Collemana objevitele Mayského kalendáře) se píše:  21.12.2012 se stane to, co  si 28.10.2011 vybereme. Následovala otázka : čím chcete být v roce 2012 ?  Přemýšlela jsem čím bych tak chtěla být nejen v roce 2012, ale třeba hned a potom všechna následující léta. Zpočátku mě napadala jen všelijaká zaměstnání, pak takové věci jako být zdravá apod., být dobrou manželkou, matkou, v budoucnu i  babičkou apod. . Potom následovala vzletnější přání jako být duchovní učitelkou, příkladem pro mnohé, poslem světla, někým kdo rozdává radost a lásku. Následovala bytost plná světla pevně ukotvená na Zemi a napojená na Vesmír, využívající kosmické síly ku prospěchu svému a tím všech. A pak mi to bliklo :)

CHCI BÝT SAMA SEBOU - tím nejlépe posloužím sobě, svým blízkým, své zemi, této planetě, vesmíru. Tím nejlépe přispěju k duchovní přeměně lidstva, tím dosáhnu harmonie těla s duší a připojím se k jednotnému vědomí.