PORADNA PRO INDIGOVÉ DĚTI

Na této stránce bych Vám chtěla zprostředkovávat své postřehy a zážitky které mám při své práci s dětmi. Jsou to příběhy úsměvné, ale hlavně poučné. Možná by se mohly stát vodítkem či inspirací pro některé děti, nebo jejich rodiče. Není lehké být dítětem v době transformace :) Děti jsou zvýšeně citlivé až přecitlivělé a nechápou proč něco jiného říkáme a něco jiného žijeme. Mají zmatek v hlavě a tím i v těle ( dis poruchy, hyperaktivita, alergie apod.). Jejich vibrace jsou vysoké a vnímají vše jemnohmotné, čemuž nerozumí a nikdo jim to neumí vysvětlit, potom se bojí a zbytečně přitahují negativní vibrace. Potřebují se často uzemňovat, aby lépe snášely nižší vibrace které je obklopují. Též zažité postupy a přístupy ve školství, společnosti ale i v některých rodinách dnešním dětem absolutně nevyhovují. Tyto děti jsou jedinečné a zaslouží si jedinečný přístup.

Tato stránka je tady mimo jiné i proto, aby děti (nebo jejich rodiče) mohly psát své dotazy. Pište prosím na e-mail uvedený v kontaktech: vecarka@seznam.cz

Moje první rady tentokrát pro Vás rodiče.

Láska Láska a zase Láska.

Hodně si s dětmi povídejte a věřte tomu co vám říkají. Přemýšlejte o tom, bývají v tom ukryté poklady nebo taky volání o pomoc.

Nastavte jim pevné hranice budou se cítit bezpečněji.